Naujienos

Lapk 27, 2014

Naujas Primera LX2000 spalvotų etikečių spausdintuvas


Naujas Primera LX2000 modelis planuojama, kad prekyboje pasirodys 2015 metų pirmoje pusėje. 
Iš pirmo žvilgsnio jis primena save gerai užsirekomendavusį LX900e spausdintuvą, tačiau jame įvyko kai kurie esminiai pasikeitimai.
Ankstesni modeliai buvo pagaminti Lexmark mechanizmo bazės pagrindu, naujasis spausdintuvas bus gaminamas su HP mechanizmo baze. 
Įvyko pasikeitimas spaudos greityje ir naudojamose rašalo kasetėse. Dabar deklaruoja galima spausdinimo sparta iki 15 cm/s ir aukšta spausdinimo raiška (iki4800dpi, aišku ne su maksimaliu greičiu), tačiau esminis ir labiausiai laukiamas dalykas, tai rašalo kasečių pasikeitimas, jos bus didesnės ir talpesnės. Kaip deklaruoja anonsai, bus galima dar pigiau spausdinti.
Lyginant ankstesnį (LX900e) ir naujai siūlomą modeliųs, pastarasis tapo 10 kg sunkesnis, tai rodo, kad Primera pretenduoja į rimtus pramoninius, pagal poreikį spausdinančius, spalvotus spausdintuvus. 

Pirma prekyboje pasirodys JAV šių metų pabaigoje ir šiuo metu yra anonsuota jo kainą, kuri yra apie 3,500 USD, tikėtina, kad panaši suma eurais ir Europoje (~12 000 Lt *), kai apsirodys 2015 metų pradžioje.


Štai keltas nuotraukų iš Paryžiuje vykusios parodos, kurioje pirma karta Europoje buvo demonstruotas LX2000 modelis. 

   

  


 *- kainos, duomenys bus patikslinti gavus oficialų PRIMERA  pranešimą apie įrenginio pasirodymą prekyboje.

Daugiau nuo traukų iš Paryžiaus EMBALLAGE 2014 parodos galite išvysti šioje nuorodoje:

Atgal į sąrašą